субота , октобар 12 2024

Сарадња Саобраћајне секције и Агенције за безбедност саобраћаја

Дана 23.09.2024. године, Саобраћајна секција Саобраћајно-техничке школе активно је учествовала у иницијативи Агенције за безбедност саобраћаја на картинг стази Аутокомерц картинг центра. Ова активност је спроведена у оквиру кампање „Успори, живот те чека“, која има за циљ да кроз едукацију и практичне вежбе истакне важност безбедног понашања у саобраћају. Промотер кампање био је познати аутомобилиста Душан Борковић.

Укупно 30 ученика, чланова саобраћајне секције, активно је учествовало у догађају. Овом приликом, ученици су не само усвојили важне лекције о безбедности саобраћаја, већ су се и одлично забавили. Картинг активности су им пружиле могућност да примене научено и покажу своје вештине у практичном окружењу, чиме су допринели позитивној атмосфери и забави.

Сви учесници су се показали као одлични промотери безбедности на путевима, и ова активност ће остати у памћењу као изузетно корисно и пријатно искуство.